Lekarze Lekarz rodzinny pediatra lekarz-rodzinny wizyty-domowe

Elżbieta Bartol-Podskarbi

"Rodzina" SC Zespół Lekarzy Rodzinnych NZOZ
63-400 Ostrów Wielkopolski

zdecydowanie polecam mam 21 lat, leczę się u Pani od 3mca życia ;) i ja i moi rodzice i siostra, super podejście, jeśli jest na miejscu zawsze można liczyć na pomoc, rozmowę wyjaśnienie, naprawdę polecam Panią Doktor :)

dr Izabella Dębowska-Szczytkowska

Ośrodek Terapii Oddechowej VENTAMED - Filia w Świdwinie
Wojska Polskiego 22/C
78-300 Świdwin

Bardzo dobry lekarz. Lecze u Pani doktor swoje dzieci i jestem naprawde bardzo zadowolona z podejscia.Moje dzieci kochaja Pani Ize. Synek jak wie ze idziemy do Pani doktor to sie cieszy bo wie ze nie ma czego sie bac.
Opinia dodana przez: milutkaa1203

mgr Wenanta Frasz-Matukiewicz

Lubsko

Znakomity lekarz, uprzejmy, duża kultura osobista, traktuje pacjenta b. konkretnie. Podczas wizyty poświęca dużo czasu na badanie ogólne, wywiad. Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Joanna Zaleska-Zatkalik

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
01-248 Warszawa

Polecam. Duża empatia i bogate doświadczenie. Od wielu lat korzystam z porad większych i mniejszych i nigdy się nie zawiodłam. Moim zdaniem bardzo dobra diagnostyka.
Opinia dodana przez: kalina

lekarz Zofia Kąkol

"Stegmed" S.C. Zakład Lekarzy Rodzinnych Zofia Kąkol I Piotr Kąkol
Wojska Polskiego 12
82-103 Stegna

Bardzo dobry lekarz, jeśli ie jest pewna wystawia skierownie na badania. Bardzo polecam pomogła mi i mojej rodzinie już nie jeden raz na pewno nie przepisuje antybiotyków zapobiegawczo tylko gdy ma ku temu podstawy. Interesuje się losem pacjenta.
Opinia dodana przez: monika

dr n. med. Dugerjav Baansuren

Gastrolog, Gastrolog dziecięcy

Podgórna 4
40-095 Katowice

Bardzo dobry specjalista! Przez wiele lat nie potrafiłam sobie poradzić z bólami kręgosłupa oraz migrenami choć korzystałam z usług wielu fizjoterapeutów, a dzięki zabiegom akupunktury jestem jak nowonarodzona!
Opinia dodana przez: M

lekarz Bernatowicz Stanisław

BARTEK
ul.1000-leciaPP8
16-200 Dąbrowa Białostocka

Lekarz z powołania! Od dawna nie miałam do czynienia z tak dobrym lekarzem, a mam doświadczenie z wieloma. Do problemu/choroby podchodzi poważnie, nie lekceważy moich osobistych opinii. Maria

dr Bożena Gawinowska

M.Skłodowskiej-Curie 13/23A/21
42-200 Częstochowa

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem z powołania. Nigdy się nie zawiodłam. Bardzo dużo czasu poświęca na wywiad i badanie. Ma super podejście do dzieci. Zawsze jeśli trzeba zleca badania. Polecam!

mgr Tomasz Swarcewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Lekarski "MEDICUS" s.c.
Wolności 15
87-200 Wąbrzeźno

Moim zdaniem doktor Tomasz Szwarcewicz to kompetetny i godny polecenia lekarz. Ja zawsze mogłam na niego liczyć, wielokrotnie pomógł w leczeniu mojej córki. Nigdy sie na nim nie zawiodłam.

Barbara Bernacka-Szarla

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zrdowotnej "Soteria" s.c.
ul.Grunwaldzka 104
43-600 Jaworzno

Bardzo dobra Pani doktor. Podejście do pacjenta na 6, w skali szkolnej. Leczę się od zawsze u Pani doktor. Rodzina i znajomi leczą u Niej dzieci. Najlepszy pediatra w Jaworznie. Zawsze precyzyjnie i właściwie postawi diagnozę i opiekuje się Swoim pacjentem nawet po wizycie. Zawsze zainteresowana zdrowiem człowieka którego leczy, a w obecnych czasach, nawet współmieszkańców tej osoby.
Opinia dodana przez: Dominik

lekarz Alicja Czernik-Wętły

Lekarz rodzinny, Pediatra

Dramat. Opryskliwa i niemiła. Traktująca dziecko przedmiotowo. Przekonana, że rodzic powinien znać się na lekach, które należy stosować dla dziecka. Sprawia wrażenie świadczenia usług za karę. Omijać szerokim łukiem i życzyć jak najszybszego przejścia na emeryturę. Nie polecam
Opinia dodana przez: Jacek